QR Kodlu tanıtım

QR Kodlu tanıtım Oruçoğlu Thermal Resort QR Code aktivasyonlu mobil sitesi yayında...

DAI Gelinlik Fotoğraf Çekimi

DAI Gelinlik Fotoğraf Çekimi DAI Gelinlik 2012 Kreasyonu için fotoğraf çekimleri Ankara stüdyomuzda gerçekleşti...

Apinya Thai & Sushi

Apinya Thai & Sushi Aramıza yeni katılan Apinya Thai & Sushi Restaurant, fotoğraf çekimleri ve web sitesi tasarım çalışmalarına büyük bir heyecanla başladık...

Karakaya Otomasyon

Karakaya Otomasyon Kurumsal kimlik çalışmaları tamamlandı. Ayrıntılar için tıklayınız...

Anmen Mensucat

Anmen Mensucat Web sitesi yeni hazırladığımız tasarımı ile yayına açıldı...

Maderra Office Furniture

Maderra Office Furniture Ulusal Kampanya çalışmaları devam ediyor, yeni arayüzü tasarımı ile web sitesi yayında...

Ankara Hastanesi

Ankara Hastanesi Katalog ve interaktif CD çalışması ve tüm hastaneyi kapsayan Sanal Tur uygulaması tamamlandı.

hizmetler

Basılı Medya

NeoDream Design, bu mecrada offset ve dijital baskı ve uygulamalarına yönelik olarak logotype tasarımı ile başlayan süreçte kurumsal kimlik tasarımı yanısıra katalog, broşür, föy, afiş, gazete-dergi ve benzeri basılı iletişim araçlarına yönelik reklam tasarımları, dergi, kitap,bülten vb. her türlü basılı materyalin tasarımı ve baskıya hazır hale getirilmesi ve istenildiği takdirde basılı şekilde müşteriye teslim edilmesi hizmetlerini vermektedir.
Bunun yanısıra her türlü sertifika, teşekkür belgesi, plaket tasarımı yanısıra ürünlere yönelik çıkartma, kutu, ambalaj tasarımları ile firma, kurum ve kuruluşlara yönelik tabela, totem, araç giydirme tasarımları yapılmakta ve istenildiği takdirde üretimi yapılıp hazır halde teslim edilmektedir.

Promosyon ürünleri olarak gerek kurum içerisinde gerekse kurum dışında kullanılabilecek olan defter, bloknot, takvim, ajanda, kalem vb. gibi ürünlerin tasarımları yapılmakta ve gereken şekillerde üretildikten sonra teslim edilmektedir.

Web Tasarım ve Yazılım

NeoDream Design, günümüz iletişiminin temel taşlarından biri haline gelen internet dünyasının ana elemanı olan web sitesi yapımı konusunda da hizmet vermektedir. Yapılan web sitesinde işlerlik, kullanım kolaylığı, estetik ve grafik açıdan doğru uygulama, kaliteli bir web sayfasının olmazsa olmaz özellikleri arasındadır. Bu özelliklerin herhangi birinden ödün vermek sitenin kalitesinde mutlak bir düşüşe sebep olmaktadır.

NeoDream Design olarak müşterilerimize sunduğumuz web sayfası tasarımı ve yapımı hizmetimizde yukarıda belirtilen özelliklerin hepsinin birbiri ile uyumlu bir şekilde varolması kritiktir. Bunu sağlayabilmek için, yapılan ilk görüşmelerde web sayfası yapılacak kişi, firma, kurum ya da kuruluş hakkında detaylı bilgi edinmekte, web sayfasının ne amaçla yapılması gerektiği hakkında ön bilgileri edinmekteyiz.

Bir sonraki aşamada, müşterimizin talepleri, bizim öngörülerimiz ve tavsiyelerimiz doğrultusunda sitenin statik ya da dinamik yapılardan hangisine daha uygun olduğuna karar verilmektedir. Verilen bu karar ile aynı zamanda site sahibinin, sitenin içeriğine kendi başına müdahale edebilmesini sağlayan site içerik yönetiminin eklenip eklenmemesi gerektiğine ve eğer eklenecekse site sahibinin sitenin hangi bölümlerine müdahale edebileceğine karar verilmektedir.

Edinilen bu bilgiler ışığında ekibimiz siteyi kavramsal düzeyde çalışmaya başlamaktadır. Belirli olgunluğa gelen kavramsal oluşum bir sonraki aşamaya geçirilerek web sayfasının arayüz tasarımına başlanmaktadır. Tasarlanan arayüzlerde 3 boyutlu modelleme ve animasyon uygulamaları flash ile uyumlu olarak site görseline katkı yapacak şekilde kullanılabilmektedir.

Tasarlanan arayüzler müşterilerimize resim formatında bilgisayar ortamında gösterilmektedir. Müşterilerimizden arayüzle ilgili gelen onay doğrultusunda sitenin diğer sayfaları da yapılmakta ve yapılan sayfalar tekrar müşteri onayına sunulmaktadır. Sitenin görsel kısmı müşterinin onayından geçtikten sonra kod yazım aşamasında geçilmektedir.

Kod yazım aşaması da tamamlandıktan site belirlenen bir adrese deneme yayını olarak yüklenmekte ve müşterinin ulaşımına sunulmaktadır. Müşteriden alınan onay sonrasında site müşterimiz tarafından belirtilen adrese yüklenmektedir. Müşterimizin bir adrese ve/veya alana sahip olmaması durumunda ise müşterimiz adına isim ve/veya alan alımı hizmeti de verilmektedir.

İntereaktif  CD

Bir yeni medya uygulaması olan  interaktif cd ler basılı materyaller ile birlikte  ya da tek başına tanıtım materyali olarak kullanılabilir.  Yapmak istediğiniz tanıtım veya reklamı bilgisayar ortamına taşımak ve bu tanıtımı interaktif bir şekilde yapmak mümkündür.  interaktif cd ile kurumunuzun mekansal olarak  tanıtımı, kurumun içindeki birimlerden  panoromikgörüntülerin sunulması, kurum binalarının iç  ve dış mekan görüntüleri ve ilgili yazılı materyal bir arada sunulabilmektedir.

Fotoğraf Çekimi Hizmetleri

Reklam ve tanıtımın en etkili öğelerinden birisi fotoğraftır. Fotoğraf çekimi ve kurum imaj bankasının oluşturulması profesyonel ölçekte yapılmadığı takdirde uygulamalarda kaliteden ciddi anlamda ödün verilmesine ve istenilen verimin alınamamasına sebep olmaktadır. NeoDream Design bu konuda porfesyonel hizmet sunmaktadır. Ürün fotoğrafçılığı, kurum ve kuruluşun tanıtımına yönelik fotoğrafçılık, yapılacak reklam ve tanıtım kampanyasına yönelik fotoğraf çekimi ve benzeri çekim çalışmaları hizmetini vermektedir. Ayrıca çekimin özelliğine göre gerekli olan ışıklandırma ve setup kurulumu ve casting konularında ihtiyaçalara cevap verebilmektedir.

Fotoğraf Çekimi Hizmetleri Reklam ve tanıtımın en etkili öğelerinden birisi fotoğraftır. Fotoğraf çekimi ve kurum imaj bankasının oluşturulması profesyonel ölçekte yapılmadığı takdirde uygulamalarda kaliteden ciddi anlamda ödün verilmesine ve istenilen verimin alınamamasına sebep olmaktadır. NeoDream Design bu konuda porfesyonel hizmet sunmaktadır. Ürün fotoğrafçılığı, kurum ve kuruluşun tanıtımına yönelik fotoğrafçılık, yapılacak reklam ve tanıtım kampanyasına yönelik fotoğraf çekimi ve benzeri çekim çalışmaları hizmetini vermektedir. Ayrıca çekimin özelliğine göre gerekli olan ışıklandırma ve setup kurulumu ve casting konularında ihtiyaçalara cevap verebilmektedir.

Reklam/Tanıtım Filmi

NeoDream Design, reklam, tanıtım veya kurum içi motivasyon amaçlı film çekimi ve filmin çekimi için gerekli olan ekip ve ekipmanın oluşturulması, filmin seslendirilmesinin yapılması, filmde rol alacak casting hizmetinin sağlanması ve post prodüksiyon aşamalarının hayata geçirilmesi konularında hizmet vermektedir. Profesyonel film çekimi için gerekli olan her konuda tam hizmet veren NeoDream Design, yapılan görüşmeler neticesinde filmin hangi amaç için ve hangi kapsamda olması gerektiği konusunda görüş birliğine varılması süreci ile başlayan ve filmin istenilen medya ortamında teslim edilmesi aşaması ile sonlanan bu sürecin her aşamasında müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır.

Medya Planlaması

NeoDream Design firma, kurum, kuruluşunuzun tanıtım ve/veya reklamının en etkin biçimde yapılabilmesi için medya planlaması ve reklam stratejisi oluşturulması hizmetlerini vermektedir. Yapılacak olan reklam ve tanıtım için atılması gereken adımlar, ne tür bir yol/strateji seçileceği, hangi mecraların ne yoğunlukta kullanılması gerektiği ile ilgili olarak yapılacak planlama ve satın alma işlemleri, maliyet/etkin tanıtım hesaplarının yapılması hizmetlerini sunmaktadır.